سبد مقالات

سبد خرید خالی استتبلیغات


آمار سایت

  • تعداد محصولات : 275
  • بازدید امروز: 129
  • بازدید دیروز: 4310
  • افراد آنلاین: 4 نفر


روش دانلود این محصول
برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، و پرداخت آنلاین از طریق درگاه های مورد نظر فایل مورد نظر خود را دانلود کنید . شما با هر نوع کارت اعتباری از هر بانکی می توانید از طریق هر درگاهی پرداخت کنید . فقط کافیست که رمز دوم کارت خود را فعال نموده باشید . در ضمن اگر به صورت آفلاین پرداخت میکنید مشخصات پرداخت از قبیل .شماره تراکنش و 4 رقم آخر کارت خود را وارد کنید

سیستم های تولید انعطاف پذیر

enetaf pazir

 

در جهان صنعتی امروز، به تولید به عنوان یک سلاح رقابتی نگریسته می شود و سازمانهای تولیدی در محیطی قرار گرفته اند که از ویژگیهای آن می توان به افزایش فشارهای رقابتی، تنوع در محصولات، تغییر در انتظارات اجتماعی و افزایش سطح توقع مشتریان اشاره کرد. محصولات در حالی که باید بسیار کیفی باشند، تنها زمان کوتاهی در بازار می مانند و باید جای خود را به محصولاتی بدهند که با آخرین ذائقه، سلیقه و یا نیاز مشتریان سازگار هستند. بی توجهی به خواست مشتری و یا قصور در تحویل به موقع ممکن است بسیار گران تمام شود. شرایط فوق سبب گردیده تا موضوع اطلاعات برای سازمانهای تولیدی از اهمیت زیادی برخوردار شود. از طرف دیگر، آخرین بررسیها حاکی از آن است که استراتژی رقابتی مبتنی بر بازار خود نیز به تدریج در حال گذر است وچشم انداز استراتژیک رقابت در آینده مبتنی بر منابع خواهد بود. به عبارت دیگر در حالی که شرکتها امروزه موفقیت را در تبعیت و استفاده درست از قوانین، فرصتها و شرایط دیکته شده توسط بازار می دانند، استراتژی مبتنی بر منابع بر این موضوع تاکید دارد که منفعت و موفقیت بیشتر با اتکا بر مزیتها و منابع منحصر به فرد و قابل اطمینان شرکت و سرمایه گذاری به منظور توسعه و حفاظت از آنها حاصل خواهد شد.

البته منابع تولیدی مورد نظر تنها شامل سرمایه، زمین، ماشین آلات و تجهیزات نمی شوند، بلکه بنای تولید نسل آینده بر تاکید و توجه به اطلاعات، مدیریت دانش و توجه ویژه به مسئله آموزش افراد خواهد بود.

نوع فایل

word

حجم

۱۸۰ کیلوبایت

تعداد صفحات

۸۵

توضیحات

 به همراه صفحه اول ، فهرست، مقدمه ،

 

 


سیستم های تولید انعطاف پذیر توسط 20 کاربر تایید شده است امتیاز 5 / 5


برچسب مقاله:
٬ , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

کاربر عزیز :
برای سهولت در دریافت فایل از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید، برای دانلود این نرم افزار اینجا کلیک کنید
برای باز نمودن فایل از نرم افزار فشرده ساز استفاده کنید ، برای دانلود این نرم افزار اینجا کلیک کنید